Cennik


Przedstawiam poniżej przykładowy zakres cen. Każde zlecenie jest wyceniane jednak indywidualnie, gdyż cena zależy od stopnia trudności tekstu i od terminu wykonania.

Rodzaj tłumaczenia Na język
POLSKI
Na język
FRANCUSKI
Tłumaczenie zwykłe 1  50 zł 60 zł
Tłumaczenie uwierzytelnione 2 50 zł 60 zł
Dokumenty  samochodowe komplet 3 180 zł

Powyższe kwoty są kwotami brutto. Wystawiam rachunki.
Powyższy cennik nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  1. Strona obliczeniowa tłumaczenia zwykłego to 1600 znaków, ze spacjami (zgodnie z „Warunkami wykonywania tłumaczeń pisemnych i wynagradzania tłumaczy” przyjętymi uchwałą Zarządu Głównego STP 26 kwietnia 2006 roku – www.stp.org.pl).
  2. Strona obliczeniowa tłumaczenia uwierzytelnionego to 1125 znaków, ze spacjami (zgodnie z „Warunkami wykonywania tłumaczeń pisemnych i wynagradzania tłumaczy” przyjętymi uchwałą Zarządu Głównego STP 26 kwietnia 2006 roku – www.stp.org.pl).
  3. Komplet obejmuje dowód rejestracyjny + fakturę lub umowę zakupu.
Procentowy wzrost ceny uzależniony jest od terminu realizacji i ilości stron
Tryb zwykły Do ok. 36 godzin od przyjęcia zlecenia i do ok. 10 stron +0%
Tryb pilny Na następny dzień roboczy i do 24 godzin od przyjęcia zlecenia +50%
Tryb ekspresowy Tłumaczenie w tym samym dniu lub na rano następnego dnia roboczego, w czasie krótszym niż 24 godziny +100%
 

tagi:   tłumaczenia, francuski, tłumacz, dokumenty, tłumacz przysięgły, tłumaczenie poświadczone,


Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


Joanna Lange

Golkowice 495
(tuż przy Krakowie, gmina Wieliczka)

e-mail:  lange.joanna@gmail.com
tel: +48 506 66 89 64 lub +48 12 378 39 28

Jadąc od Krakowa przez Swoszowice drogą Myślenicką, potem Krzyżańskiego, należy jechać tak długo, aż będzie kierunkowskaz w lewo na Zbydniowice (na białym tle) i na Wieliczkę (na zielonym tle). Należy skręcić w kierunku na Wieliczkę, przejechać mostek (znak ustąp pierwszeństwa) i jechać cały czas prosto, drogą Matematyków Krakowskich, aż do momentu, gdy pojawi się na wprost tablica Golkowice. W tym miejscu jest charakterystyczny placyk – pętla autobusów 135 i 145. Od tego placyku odchodzi droga w prawo, w dół. Trzeba skręcić w prawo i jechać ok. 250 metrów i skręcić w drugą drogę w prawo (po prawej stronie mija się znak ograniczenia prędkości do 40 km, potem blaszany garaż stojący wzdłuż drogi, tuż za rowem melioracyjnym). Zaraz za tym garażem jest droga w prawo, zaczyna się asfaltem, potem przechodzi w szutrową. Rozwidla się ona idąc w prawo i w lewo od domu o numerze 303 (charakterystyczny płot z ciemnych, poprzecznych desek drewnianych). Trzeba pojechać w lewo i dojeżdża się do naszego osiedla. Na bramie jest domofon, należy zadzwonić pod numer 495.

Jadąc od Krakowa przez Swoszowice drogą Myślenicką, potem Krzyżańskiego, należy jechać tak długo, aż będzie kierunkowskaz w lewo na Zbydniowice (na białym tle) i na Wieliczkę (na zielonym tle). Należy skręcić w kierunku na Wieliczkę, przejechać mostek (znak ustąp pierwszeństwa) i jechać cały czas prosto, drogą Matematyków Krakowskich, aż do momentu, gdy pojawi się na wprost tablica Golkowice. W tym miejscu jest charakterystyczny placyk – pętla autobusów 135 i 145. Od tego placyku odchodzi droga w lewo, w dół. Trzeba skręcić w lewo i jechać ok. 250 metrów i skręcić w drugą drogę w prawo (po prawej stronie mija się znak ograniczenia prędkości do 40 km, potem blaszany garaż stojący wzdłuż drogi, tuż za rowem melioracyjnym). Zaraz za tym garażem jest droga w prawo, zaczyna się asfaltem, potem przechodzi w szutrową. Rozwidla się ona idąc w prawo i w lewo od domu o numerze 303 (charakterystyczny płot z ciemnych, poprzecznych desek drewnianych). Trzeba pojechać w lewo i dojeżdża się do naszego osiedla. Na bramie jest domofon, należy zadzwonić pod numer 495.